Katalog

Producent
StickersGroup

Wiemy, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja, nie tylko twarzy, ale także ciała, dłoni, stóp, czy kobiet w ciąży. Stworzyliśmy odpowiednie kategorie, które pozwolą Ci na dobranie odpowiednich produktów.

Specjalna kategoria SPA pomoże Ci na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Na początek DAYLI proponuje płyny, sole i olejki do kąpieli firm Bali SPA, Kneipp, Magic Spa, Tutti Frutti czy Bielendy, później peelingi, żele pod prysznic i specjalne mleczka pod prysznic, a na końcu masła oraz musy. O pielęgnację stóp oraz dłoni zadbają firmy Scholl, Kolastyna, Kamil, Garnier. Mężczyźni również nie zostali zapomniani - DAYLI przygotowało osobną kategorię, w której znajdują się odpowiednie produkty do pielęgnacji ciała, twarzy oraz produkty do golenia.

W produktach do pielęgnacji twarzy znajdziesz kremy pod oczy, kremy do twarzy, maseczki, kosmetyki przeznaczone do oczyszczania i demakijażu marek takich jak AA, Beauty Formulas, Bielenda, Celia, Cleanic, Garnier, Kolastyna, Lirene, Neutrogena, Nivea, Perfecta, Soraya, Under Twenty.

Pielęgnacja 

realizacja: arbuz consulting